سیسمونی دخترانه 1546

سیسمونی دخترانه

خرید لوازم و وسایل مربوط به نوزاد و به اصطلاح سیسمونی، برای نوزادی که میخواهد متولد شود، از لذت بخش ترین کارها برای مادران است! در گذشته، خرید سیسمونی با توجه به اینکه جنسیت نوزاد مشخص نبود، کار دشواری بوده است، زیرا افراد نمی دانستند که لوازم را باید دخترانه خریداری کند یا پسرانه! اما با پیشرفت علم و تکنولوژی، امکان تعیین جنسیت در بارداری، میسر شده است. به این ترتیب، والدین می‌توانند بعد از دانستن جنسیت کودک خود به خرید وسایل آن بپردازند.در ادامه این مطلب به بررسی نکاتی که در زمان خرید سیسمونی دخترانه باید بدان توجه داشت می پردازیم.

سیسمونی دخترانه
مدل سیسمونی دخترانه

طرح و مدل سیسمونی دخترانه

مدل و طرحهای سیسمونی و وسایل دختران و پسران، با هم تفاوت دارد. معمولاً وسایل سیسمونی برای دختران، دارای رنگ های شاد و زیبا و متنوع است. رنگ متداول و رایج در سیسمونی دخترانه، رنگ هایی در طیف صورتی است. شما در خرید سیسمونی، ابتدا باید به انتخاب و خرید سرویس خواب نوزاد خود بپردازید و بعد از خرید ست خواب، به خرید سایر لوازم، مطابق با آن بپردازید.

مدل های سرویس خواب نوزاد دخترانه

از اساسی ترین لوازم هر اتاق خواب، سرویس خواب آن است، پس باید در خرید آن حساسیت و دقت کافی را داشته باشید. سرویس خواب دخترانه بهتر است که از بین رنگهای روشن، مانند: صورتی، بنفش، یاسی، قرمز و… انتخاب شود. سرویس خواب نوزادان مدل های متنوعی دارند، که شما می توانید با مراجعه به ‌بازار و سایت های معتبر، به مشاهده و خریداری آن بپردازید. تخت‌های نرده دار با ست کمد لباس و کمد اسباب بازی، تخت هایی به شکل شخصیت های کارتونی، سرویس خواب عروسکی، سرویس خواب هایی به رنگ صورتی و سفید و صدها مدل دیگر،از مدل های سرویس خواب دخترانه است.

 

 

ویژگی های سرویس خواب نوزاد دخترانه

۱_ سرویس خواب نوزاد، باید از طرح و مدل های راحت و سبک تهیه شود. چرا که اگر لازم به جابجایی آن بود، شما دچار مشکل نشوید و نوزاد هم احساس راحتی کند.

۲_ سرویس خواب نوزاد را، حتماً از چوب مرغوب و با کیفیت تهیه کنید، تا خوابی راحت برای کودکتان به ارمغان بیاورید.

۳_ ابتدا به متراژ اتاق خواب نوزاد دقت کرده و بعد به خرید سرویس خواب بپردازید.

۴_در خرید تخت و سایر لوازم برای سیسمونی نوزاد تان، به این دقت کنید که دارای لبه های تیز و برنده نباشد.

۵_ به هارمونی رنگ ها، در خرید سرویس تخت و کمد نوزادتان دقت کنید؛ تا با پرده، فرش اتاق، و سایر اکسسوری ها، هارمونی داشته باشد.

سیسمونی نوزاد دختر معمولا از چه لوازمی تشکیل شده است؟

مهمترین خرید در سیسمونی نوزاد سرویس خواب آن است، که شامل: تخت، گهواره، کمد لباس، کمد عروسک، دراور، کتابخانه و… است. گاهی والدین، در بعضی از سیسمونی ها به خرید میز تحریر هم می پردازند.از دیگر لوازم موجود در سیسمونی، می‌توان به تشک و پتو، ملحفه، لباس، عروسک، کریر، روروئک و سایر لوازم، اشاره کرد.

جنس تخت نوزاد در سیسمونی

سرویس خواب و تختی که از جنس چوب باشد، می‌تواند بدون شک بهترین انتخاب، برای نوزاد باشد. تخت های فلزی و فرفروژه به هیچ عنوان برای نوزادان و کودکان توصیه نمی شود، زیرا با توجه به لبه هایی که دارد، برای کودکان مناسب نیست و امکان دارد که حادثه ایجاد کند.

سخن پایانی

در تهیه سیسمونی برای نوزاد دلبندتان، سعی کنید به خرید لوازمی بپردازید که حتماً از آنها استفاده می کنید. از خرید لوازم غیر ضروری، که فقط جای شما را اشغال می کنند، خودداری کنید. مطمئناً هر پدر و مادری می خواهند که بهترین لوازم را برای دلبندشان تهیه کنند، بنابراین در خرید لوازم، ابتدا به استحکام و امنیت آن، دقت کنید و بعد آن را خریداری کرده تا امنیت و آرامش را برای کودکان تان به همراه داشته باشد‌.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *