انواع تخت 7575

انواع تخت

انواع تخت کدامند؟ هنگامی که در مورد اندازه تختخواب جدید خود تصمیم گرفتید، قدم بعدی شما انتخاب قاب تختخواب مناسب است. این که چه نوع از تخت خوابی، مناسب برای شما است، بسته به نیاز شما مشخص می شود.
تصور اینکه گزینه های زیادی هنگام خرید تختخواب جدید موجود است، بسیار دشوار است. با وجود مواد متنوعی که در آن وجود دارد، می توانید مطابق خواسته ها و نیاز های خود انتخاب کنید. آیا برای خانه پر زرق و برق خود به یک تخت پر زرق و برق نیاز دارید؟ آیا به دنبال تختی قدیمی هستید ؟ مهم نیست که چه نوع دکور یا خانه ای دارید، یک تخت یا قاب در این لیست وجود دارد که کاملاً با هر آنچه که دارید باید مطابقت داشته باشد.

انواع تخت

انواع تخت

در اینجا لیستی دقیق از انواع مختلف تختخواب ها از سراسر دنیا آورده شده است:

تخت خواب تاشو

تخت های تاشو کاملاً منحصر به فرد هستند. این ها دارای یک قاب لولایی هستند که به شما امکان می دهد تخت را در فضای کوچکتر تا کنید. این تخت ها برای فضاهای کوچک یا اتاقهایی که دارای اهداف دوگانه هستند مانند اتاقهای مهمان ایده آل هستند. برخی از این تخت ها را می توان داخل کمد قرار داد.

تخت های سکو

تخت های سکو، نیاز به جعبه های بزرگ حجیم را برطرف می کند. آنها با ردیف هایی از اسکلت های چوبی انعطاف پذیر یا یک ساختار مشبک ساخته شده اند که می تواند سنگین ترین تشک ها را نیز تحمل کند. سکو تهویه مناسب تشک را فراهم می کند.

تخت سورتمه

این تخت ها دارای تخته های مخصوص از جنس چوب های سنگین هستند. آنها می توانند از مواد مختلفی ساخته شوند که شامل آلومینیوم، آهن و فولاد هستند، هرچند این ها به اندازه چوب منحنی نیستند. این مبلمان کاملاً نفیس است که برای اولین بار در اوایل قرن 19 فرانسه و امپراتوری امریکا یافت شد.

تخت مورفی

این تخت ها به صورت دیواری جمع می شوند تا فضایی هنگام استفاده ایجاد شود ، مشابه تخت تاشو. آنها به صورت عمودی در مقابل یک دیوار یا در یک بسته ذخیره می شوند. این موارد را می توانید با کمد، قفسه ها و واحدهای ذخیره سازی ساخته شده در اطراف خود تهیه کنید.

تخت های Trundle

تخت های Trundle در اتاق خواب های کودک و نوجوان محبوب هستند. ایده اصلی این امر صرفه جویی در فضا است. می توانید تختخواب زیرین را تا جایی که مهمان نیاز به استفاده از آن داشته باشد، باز کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بستر پایین را بیرون بکشید و برای استفاده آماده است.

تخت روزانه

تختخواب های روزانه، اهداف زیادی را دنبال می کنند. می توانید بخوابید، استراحت کنید، دراز بکشید و روی آنها بنشینید. اینها به دلیل استفاده چند منظوره در اتاق های مهمان محبوب هستند.

تخت با چهار ستون عمودی

این نوع تخت با چهار ستون عمودی ساخته شده است که یک ستون در هر گوشه قرار دارد. آنها می توانند نوک تیز، مربعی، گرد یا هر شکل دیگری باشند. همچنین می توانید آنها را با سایبان و سایزهای دیگر تهیه کنید.

انواع تخت

تخت های سایبان

تخت های سایبان شبیه تخت با چهار ستون عمودی هستند با این تفاوت که ستون ها همه برای استفاده از سایبان به هم متصل شده اند. می توانید سایبان را درپوش کنید یا آن را باز بگذارید. همچنین دو سبک مختلف تخت سایبان وجود دارد.

سایبان معاصر

تخت های سایبان معاصر در مورد قاب نازک هستند. آنها از قطعات تزئینی تختخوابهای سنتی برخوردار نیستند، این باعث می شود تا راحت تر بتواند با دکوراسیون اتاقتان تناسب ایجاد کنید. این تخت ها معمولاً از فلز یا چوب ساخته می شوند.

سایبان سنتی

تختخواب های تاج دار سنتی پر زرق و برق و تزئینی هستند. همچنین این ستون ها معمولاً حجیم هستند و منحصراً از چوب سنگین متصل به پایه و تخته تزئینی ساخته شده اند.
آشو یکی از تولید کنندگان مبلمان اتاق خواب کودک و نوجوان، است که می تواند به شما در زمینه انتخاب تخت خواب مناسب کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *