wooden closet

کمد چوبی

کمد چوبی، بهترین مدل کمد چوبی کدام مدل است؟ کمد کشویی بهتر است یا کمد لباس ریلی؟کمد لباس دومین نیاز ضروری اتاق خواب است. کمد لباس نه تنها برای نگهداری لباس و لوازم شخصی استفاده می شود، بلکه طرح مبلمان اتاق خواب را نیز تکمیل می کند. شما باید کمد لباسی را انتخاب کنید که در عین برآورده کردن تمام نیازهای ذخیره سازی، شیک و زیبا به نظر برسد.
آشو چوب در چیدمان و طراحی اتاق خواب، از انتخاب نوع کمد تا جنس مناسب و سایر مواردی که باید مورد توجه قرار گیرند، شما را راهنمایی می کند.
کمد لباس نه تنها تمام لباس های شما را در خود جای داده بلکه ظاهری شیک به اتاق خواب شما می بخشد.

wooden closet

راهنمای خرید کمد

توجه به فضای ذخیره سازی کمد
بسته به حجم لباس هایتان، ترکیبی را انتخاب کنید که فضای اختصاصی قفسه ها، ریل های آویز و کشوها را فراهم کند.
اندازه کمد
کمد لباس را تا جایی که می توانید بزرگ انتخاب کنید، اما نه بزرگتر از فضای اتاقتان.
با توجه به ارتفاع، عرض و عمق، فضایی که برای کمد در نظر گرفته اید، ابعاد کمد را انتخاب کنید.
جنس کمد
گزینه های مختلفی در دسترس است، اما اگر می خواهید کمدی که تهیه می کنید، تا سالهای آینده نیازهای ذخیره سازی شما را تأمین کند، انتخاب کمد چوبی بهترین انتخاب است.رنگ چوب کمد لباس را متناسب با سرویس خواب خود انتخاب کنید.
بودجه
اگرچه کمد لباس دومین اثاثیه مهم اتاق خواب است، اما خرید آن به معنای تخلیه حساب بانکی شما نیست.توصیه می شود کمدی که انتخاب می کنید، متناسب با بودجه شما باشد. آشو انواع سرویس خواب و کمد لباس در ابعاد، طرح ها و هزینه های مختلف را ارائه می دهد، تا مشتریان بر اساس نیاز های خود انتخابی عالی داشته باشند.

انواع کمد لباس

کمد لباس یک در

کمد لباس یک در، ایده آل برای یک اتاق خواب کوچک یا به عنوان افزودن به کمد لباس موجود در اتاق است.

کمد لباس 2 درب

کمد لباس 2 درب، برای یک اتاق با فضای متوسط با انواع ترکیبات کشوها، قفسه ها و ریل های آویز متناسب با نیاز، بهترین انتخاب است.

کمد لباس 3 درب

کمد لباس 3 درب، ایده آل برای اتاق خواب های مشترک یا افرادی که لباس زیادی دارند، می باشد. این کمد ها همراه با ریل های آویز، قفسه های زیاد و فضای ذخیره سازی زیادی هستند، که برای اتاق های با اندازه متوسط تا بزرگ انتخاب می شوند.

کمد با درب کشویی

این کمدها در ارتفاعات و اندازه های مختلف در بازار موجود هستند، برای اتاق خواب های باریک که فضای کافی برای باز کردن درب لولایی ندارند، کمد با درب کشویی مناسب است.

دیگر نکات مهم خرید کمد چوبی

  • یکی از موارد مهمی که باید به آن دقت شود، دستگیره کمد است که باید کاملا محکم باشد و در پی استفاده های مکرر، شل نشود.
  • تعداد کشوهای کمد را در نظر داشته باشید. برخی از مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر کشوهای خارجی، کشوهای مخفی هم داخل کمد دارند و شما می توانید نظم بیشتری را به چیدمان وسایل و لباس های تان بدهید.
  • سبک و مدل کمد را متناسب با دیگر وسایل اتاق انتخاب کنید تا هارمونی و زیبایی بیشتری داخل اتاق ایجاد شود.
  • بسیاری از کمدهای موجود در بازار، فاقد پایه هستند. اما در صورتی که فضای اتاق تان محدود است، می توانید سراغ مدل های پایه دار بروید تا از زیر آن برای قرار دادن وسایل تان استفاده کنید.

قیمت خرید کمد چوبی

زمانی که برای خرید کمد چوبی به بازار مراجعه می کنید، با طیف وسیعی از قیمت ها روبرو می شوید چرا که عوامل مختلفی از قبیل ابعاد و اندازه، طرح و مدل، امکاناتی مانند ریلی بودن درب یا تعداد کشوها و هم چنین کارخانه تولید کننده دخیل هستند و نمی توان قیمت واحدی را اعلام کرد. با این حال، کمدهایی که تماما از جنس چوب هستند و از چوب بلوط یا راش تولید می شوند، نسبت به دیگر مدل ها از قیمت بالایی برخوردار هستند. شما می توانید برای خرید کمد چوبی، به سایت فروشگاه آشو مراجعه کنید و بعد از مشاهده محصولات و قیمت ها، سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

نکته: لازم است در انتخاب کمد لباس اتاق، توجه بسیاری داشته باشید، کمد لباس نقش بسیار زیادی در مرتب نشان دادن اتاق دارد، انتخاب کمد لباس مناسب برای اتاق خود ضروری است، آشو انواع کمد ها در طرح و اندازه مختلف همراه با سرویس خواب برای هر نوع سلیقه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *