کمد لباس 8649

کمد لباس

کمد لباس، از جمله وسایلی است که برای تمامی افراد، در هر سنی که باشند ضروری به حساب می آید. هر انسانی قطعاً به یک کمد لباس شخصی نیاز دارد، که لباس‌ها و لوازم خود را در آن قرار دهد. امروزه معمولاً کمدها، همراه با ست سرویس خواب، ارائه می شوند و از اعضای مهم سرویس ها به شمار می آیند! می توان گفت، بعد از تخت خواب، کمد پر مصرف ترین وسیله در سرویس خواب است.

مدل و طرح کمد

در مراجعه به بازار و سایت های معتبر، همانند  آشو، شما انواع کمد را با طرح های شیک و مطابق روز مشاهده می کنید.
کمد هایی با مدل های:

۱_ کمد با طرح کلاسیک
۲_ کمد مدرن
۳_کمد طرح سنتی
۴_کمد طرح ساده
۵_ کمد با طرح سلطنتی
۶_کمد کودک
۷_ کمد نوجوان
۸_کمدهای دخترانه
۹_کمد پسرانه
۱۰_کمد عروس و…
که معمولاً طرح و مدل آن مطابق با سایر لوازم سرویس خواب شما می باشد.

کمد لباس

آیا خرید کمد لباس، در سرویس خواب ضروری است ؟

قطعا اگر شما محلی را برای قرار دادن انواع لباس، کفش های مهمانی، روسری ها و شال ها، کیف ها و سایر لوازم خود می خواهید باید در مرحله اول، به سراغ خریداری کمد بروید. کمدی مناسب و مطابق خواسته ی شما، تا نیازتان را برای ذخیره سازی فراهم کند.

محل قرارگیری کمد

قبل از اینکه برای خرید کمد لباس به بازار مراجعه کنید، حتماً ابعاد اتاق خود را اندازه گیری کنید و در نظر بگیرید که کمد را در کجای اتاق خواب می خواهید قرار بدهید. این یک مورد مهم در خرید کمد لباس می باشد که شما با توجه به فضایی که در اختیار دارید و محل قرار گیری آن، به خریداری کمد بپردازید . شما می‌توانید در گوشه‌ای از اتاق خواب، کمدتان را قرار دهید، تا فضای کمتری را، با توجه به ابعادی که دارد اشغال کند.

جنس کمد لباس

کمد ها معمولاً در جنس های مختلفی در بازار وجود دارند. فلزی، پلاستیکی، ام دی اف، چوب و …. اما در میان همه ی اینها جنس چوبی کمد، از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشد. همچنین از لحاظ زیبایی و توانایی ایجاد در طرح های متفاوت و مختلف، جنس چوبی همیشه انتخاب اول و بهترین انتخاب است.

یک کمد لباس از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

معمولاً کمدهایی که برای لباس و سایر لوازم تعبیه می‌شوند، دارای طبقات مختلف در اندازه های گوناگون، کشوهای بزرگ و کوچک، جای آویز رگال و … است. که شما با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید.

رنگ کمد لباس

در خرید کمد لباس، شما باید به سراغ رنگ ها و طرح هایی بروید که با ست خواب شما هماهنگ باشد و همچنین، رنگ کمد بهتر است با فرش، پرده ها، مبلمان اتاق خواب و تخت خوابتان، هارمونی داشته باشد.
همچنین در خرید کمد برای کودکان، این نکته را در نظر بگیرید که از رنگ‌های شاد و پرنشاط برای دلبندتان انتخاب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *