سیسمونی آشو

لوازم ضروری در زمان خرید سیسمونی نوزاد کدامند؟ بهترین زمان خرید سیسمونی چه زمانی است؟ بارداری هیجان انگیز است و برنامه ریزی برای ورود نوزاد شما، بخشی از این هیجان است. هنگامی که از بارداری خود مطلع شدید، شروع به تحقیق در مورد وسایل کودک می کنید، و وسوسه این را دارید که بلافاصله خرید را شروع کنید.

نکات مورد توجه قبل از خرید سیسمونی نوزاد

قبل از شروع خرید نکات زیادی باید در نظر گرفته شود، مانند:

در واقع چقدر فضای کافی برای وسایل کودک دارید.

چه وسایل بچه گانه ای از دوستان و خانواده به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

جنسیت نوزاد شما چیست.

بودجه شما چقدر است.

سیسمونی

زمان مناسب شروع خرید برای نوزاد!

اگر تصمیم گرفتید در سه ماهه اول سیسمونی بچه خریداری کنید، فقط به خریدهای بسیار کوچک و ساده پایبند باشید.

موارد مورد نیاز خود را مشخص کنید، تقریباً هزینه آن را بررسی کنید. تا سه ماهه دوم بارداری، خرید سایر وسایل سیسمونی مانند تشک، بالش و سرویس خواب سیسمونی را متوقف کنید.پیشنهاد می شود خرید سیسمونی را بعد از تعیین جنسیت نوزاد خود شروع کنید.

اقلام مورد نیاز سیسمونی

سبد تختخوابی یا تخت خواب قابل حمل برای نوزاد ( سرویس خواب)

تخت کنار مادر

ملافه های تشک تخت

پتو

صندلی ماشین

لباس بچه گانه

وسایل بهداشتی کودک

نکات مهم در خرید زود هنگام سیسمونی نوزاد

به لباس های خنثی جنسیتی پایبند باشید، اگر هنوز جنسیت را نمی دانید. سعی کنید از لباس های کودک خنثی جنسیتی استفاده کنید و بیشتر به سراغ رنگ های زرد، سفید، سبز پاستلی و بژ بروید.

برای طراحی اتاق کودک هم بهتر است تا مشخص نشدن جنسیت نوزاد هیچ اقدامی نکنید، زیرا شما می توانید بر اساس جنسیت نوزاد خود دکوراسیون متفاوتی را داشته باشد.

تخت سیسمونی آشو

نوزاد شما بخش بزرگی از دو تا سه سال اول زندگی خود را در یک تختخواب کودک می گذراند، بنابراین مطمئن شوید که آن را به عنوان یک سرمایه گذاری می بینید.

برای ایمنی خواب نوزاد، شما به یک تخت خواب استاندارد و یک تشک و ملحفه محکم و مناسب نیاز دارید. برخی از والدین در چند ماه اول از تخت یا گهواره برای نوزاد خود استفاده می کنند، اما مراجعه مستقیم به تختخواب سایز بزرگ، یک گزینه مطمئن و مقرون به صرفه است.

برخی از والدینی که در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند برای خرید سیسمونی ممکن است به سمت یک تخت کوچک کشیده شوند، که فضای کمتری نسبت به یک گهواره بزرگ بگیرد. از نظر ایمنی، تختخواب های قابل حمل یا کوچک تا زمانی که استانداردهای ایمنی فعلی را رعایت کنند، انتخاب خوبی هستند.

خرید تشک سیسمونی

اندازه تشک برای تخت کودک مهم است، زیرا شما نمی خواهید بین تشک و لبه های تخت کودک فاصله ایجاد کنید. تشک هایی را انتخاب کنید که کودک در زمان خواب احساس راحتی داشته باشد و هیچ خطری برای او نداشته باشد.

لازم به ذکر است که تخت و گهواره  را از پنجره ها، پرده ها و هر گونه لوازمی که کودک می تواند برای بیرون کشیدن خود از تخت کودک استفاده کند یا خطرات خفگی ایجاد کند، دور نگه دارید.اگر شما هم تصمیم به خرید سیسمونی دارید می توانید برای طراحی اتاق کودک کند و خرید سرویس خواب به مرکز سرویس خواب آشو در کرج مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *