دکوراسیون اتاق 9559

دکوراسیون اتاق

مهمترین نکانی که باید در دکوراسیون اتاق رعایت کنیم کدام است؟ بیشتر ما مبلمان اتاق خواب خود را مرتبا تغییر نمی دهیم و حتی هنگام انجام تزئینات مجدد، اتاق خواب اغلب به آخرین مکان در لیست اولویت ها سقوط می کند. یک اتاق خواب باید یک مکان تفریحی متناسب با شخصیت هر فرد باشد ، یک مکان مقدس که بیانگر رنگ ها، احساسات و مجموعه های مورد علاقه فرد باشد. لازم است قوانین اصلی را که باید هنگام دکوراسیون اتاق خواب در نظر داشته باشید، را یاد بگیرید.

دکوراسیون اتاق

فضای اتاق خواب

نگاهی به فضای موجود بیندازید. بهترین موقعیت برای کمد لباس کدام است؟ یک کمد لباس با اندازه خوب باید حداقل شش فوت طول داشته باشد. در صورت نیاز به تخت، واحدهای ذخیره سازی میز کار و… را برنامه ریزی کنید. اگر یک اتاق خواب بزرگ دارید، حتی می توانید یک مکان نشیمن کوچک نیز در اتاق خود جای دهید.

سبک طراحی

سبک دکوراسیون داخلی که شما ترجیح می دهید چیست؟ تمیز و مینیمالیستی، گرم و روستایی، یا کلاسیک و سنتی؟ مبلمان و اثاثیه ای که انتخاب می کنید باید منعکس کننده این سبک باشد. اگر وسایل هایی دارید که می خواهید به دلایل احساسی آن ها را حفظ کنید، پس باید قطعات دیگری را به گونه ای انتخاب کنید که با آنها مغایرت نداشته باشد. سعی کنید پیرامون یک تم واحد کار کنید، زیرا دکوراسیون اتاق خواب باید آرام باشد.

سبک های تختخواب

هنگامی که سبکی را که دوست دارید انتخاب کردید، می توانید به دنبال گزینه هایی برای مبلمان باشیداگر می خواهید فضای اضافی در اتاق خود داشته باشید، از تخت هایی استفاده کنید که دارای کشو هایی برای ایجاد فضای دخیره سازی بیشتر طراحی شده اند.

کمد اتاق خواب

هنگام انتخاب کمد لباس خود، ابتدا به این فکر کنید که آیا می خواهید واحدهای ذخیره سازی تعبیه شده داشته باشید یا فضای ذخیره سازی مستقل برای نیاز شما کافی است. یک کشو به عنوان بخشی از یک کمد که آینه ای در بالای آن قرار دارد، خوب به نظر می رسد.

ترکیب رنگ اتاق خواب

رنگ هایی که برای مبلمان، دیوارها و وسایل خود انتخاب می کنید فضای مطلوبی را در اتاق خواب شما ایجاد می کنند. آبی، سفید و خاکستری خنک و آرام هستند و می توانند یک شب آرام را برای شما رقم بزنند. از طرف دیگر، قرمز و زرد پر جنب و جوش هستند و برای یک فضای آرام مساعد نیستند. رنگ های مشکی و بنفش می توانند کاملاً آزار دهنده باشند و بهتر است در اتاق خواب از آنها اجتناب شود. رنگهایی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر باشند و حس هماهنگی ایجاد کنند.

روشنایی اتاق خواب

ناگفته نماند که نور اتاق خواب شما باید کم نور باشد. اگر دوست دارید در رختخواب کتاب بخوانید، استفاده از چراغ کنار تخت شما الزامی است.

پرده اتاق خواب

تا زمانی که در اتاق خواب خود حریم کافی نداشته باشید، پنجره های شما به برخی از محافظت ها نیاز دارند. اگر فردی هستید که دوست دارد با تابش نور خورشید از پنجره ها بیدار شود، می توانید از پرده های تیره استفاده نکنید.آشو چوب می تواند به شما در زمینه طراحی و چیدمان اتاق خواب کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *